Blogas

Visa informacija apie bio bakterijas, jų poreikį, panaudojimą, dozavimą ir problemų sprendimą

Bio bakterijos kanalizacijai ir valymo įrenginiams

Nuotekų valymas ir jų sistemoje - kanalizacijoje atsiradusių problemų sprendimas biologinėmis priemonėmis įgauna pagreitį. Saugodami savo nuotekų sistemą ir gamtą, naudodami bio bakterijas sutaupysite ne tik lėšų, bet ir laiko.

Kada pradedamos naudoti bio bakterijos kanalizacijai?

Žmonės, kurie paskambina į buksvarus.lt kontaktų skiltyje nurodytu telefonu dažnai klausia apie patį biologinių bakterijų panaudojimo procesą. Gaila, bet dar ne visi lietuviai supranta nuotekų valymo sistemos priežiūros svarbą. Daugelis, kurie yra susimontavę namuose kanalizacijos sistemą ir jau prie jos yra prijungę valymo įrenginius mano, kad tuo tolimesnis nuotekų procesas gali vykti savaime ir be priežiūros.

Deja, taip nėra ir klysta tie, kurie mano, jog valymo įrenginių ar kanalizacijos namuose prižiūrėti nereikia. Kai kurie, kurie skaitantys šias mintis gali tik patvirtinti, kad yra taip buvę, galvota, kad daugiau nieko nereikia daryti, sistema pati veiks sklandžiai. Taip galvota kol neatsirado tam tikrų aplinkybių – problemos kanalizacijoje ar nuotekų įrenginiuose. Nuotekų valymo įrenginiai yra skirti individualių namų ar gyvenviečių nuotekų valymui ir švarios aplinkos užtikrinimui. kuo geriau funkcionuoja nuotekų valymo sistema, tuo švaresnė Jūsų namo aplinka ir pati gamta. Tai reiškia, kad vanduo ir šulinyje, kurį gal būt esate išsikasę vandens į namą tiekimui, bus daug švaresnis ir žinoma – saugesnis Jums ir Jūsų šeimos nariams.

Pirma problema, kuri paskatina mūsų klientus skambinti ir ieškoti sprendimo būdų yra nemalonaus kvapo atsiradimas kanalizacijoje ir valymo įrenginiuose. Dažnai nemalonūs kvapai iš kanalizacijos pasklinda po namus, tai nėra malonu nežinant kada jis išnyks. Bet jeigu jau žmonės kreipiasi pagalbos reiškia, kad suprato, jog toks nemalonus kvapas niekada neišnyks. Gali būti įvairių svyravimų, kai smirda mažiau ar daugiau, bet bendrai paėmus, kvapas pradeda persekioti visur kol netampa įkyrus. Štai tada lietuviai pradeda ieškoti priemonių, kuriomis būtų galima tuos kvapus pašalinti. Tikėtina, kad šią informaciją skaitant jau būsite perkaitę begales straipsnių, youtube peržiūrėję daugybę video medžiagos kaip efektyviai panaikinti nemalonų kvapą kanalizacijoje buityje naudojamomis priemonėmis. Esame įsitikinę, kad ir Jūs jau įsitikinote tokių buitinių priemonių veiksmingumu, susilaikysime nekomentavę.

Kita problema, kuri priverčia individualių namų savininkus ieškoti priemonių sprendimui yra nuotekų pralaidumo sumažėjimas arba pilnas kanalizacijos sistemos užsikimšimas. Tokia problema gali atsirasti ir naujuose valymo įrenginiuose, tai priklauso ir nuo namo savininkų elgesio buityje. Pagal LR Aplinkos apsaugos ministerijos teisės aktus į nuotekas draudžiama pilti mašinų tepalus, įvairią ne buičiai skirtą chemiją ar suleisti nuotekas su kuro likučiais. Toks veiksmas veda prie gruntinių vandenų užterštumo su galimybe gauti baudą ir biologinės rizikos Jūsų šeimai.

Gaila, bet kol neatsiranda problema aplinkoje, tol nesusirūpinama ir kanalizacijos bei nuotekų valymo įrenginių priežiūra. Nuo pat valymo įrenginių paleidimo dienos rekomenduojama naudoti, kurios vadinamos biologinės bakterijos kanalizacijai. Jų dėka efektyviai galima išvengti aukščiau įvardintų problemų, kurių pagrindinė nėra nemalonių kvapų naikinimas. Biologinės bakterijos ir natūralūs fermentai išskaido nuotekose atsiradusius mikroorganizmus, mikroelementus ir organines medžiagas, kurios atsiranda buityje. Šio cheminio proceso metu apsaugomas kanalizacijos vamzdynas ir nuo prie jo sienelių prilimpančių įvairių junginių, riebalų bei maisto likučių. Galima sakyti, kad profilaktikai naudojamos bio bakterijos sprendžia dar neatsiradusias problemas. Biologinės bakterijos valymo įrenginiams apsaugo visą nuotekų sistemą, nežaloja jos ir yra draugiškos aplinkai – gamtai.

* Neleidžia atsirasti nemaloniems kvapams;
* Skaido riebalus;
* Skaido įvairius nuotekose susidariusius junginius;
* Atkemša užsikimšusią kanalizaciją;
* Valo kanalizaciją;
* Namų šeimininkams leidžia jaustis saugiai švariau.

Greičiausiai supratote, kada naudinga pradėti naudoti bakterijas. Biologines bakterijas pradėkite naudoti nuo pat pradžių, išvengsite didelių išlaidų problemų sprendimui – buksvarus.lt


Naudinga žinoti prieš perkant priemonę kanalizacijai

Smirda kanalizacija, užsikimšusi kanalizacija, lėčiau nei turėtų, į kriauklę subėgantis vanduo – tai tik keli atvejai rodantys, kad jums būtina įsigyti kanalizacijai skirtų gaminių. Gera žinia ta, kad šiandien jų pasirinkimas yra labai didelis, o, tam, kad galėtumėte jų įsigyti, jums net neteks išeiti iš namų – tokios prekės parduodamos ir internetu. Belieka tik pridurti, kad siekiant teisingai pasirinkti, reikėtų žinoti, kurie akcentai yra svarbiausi.

Kam skirtas gaminys?

Bene vienas svarbiausių dalykų, į kurį svarbu atkreipti dėmesį yra gaminio paskirtis. Svarbu  pabrėžti, kad kai kurie tokio pobūdžio gaminiai gali būti skirti riebalų ar smėlio gaudyklėms. Taigi, kiekvieną kartą prieš įsigydami patikslinkite gaminio paskirtį.

Talpa

Dar vienas svarbus kriterijus yra talpa. Tokio pobūdžio gaminiai parduodami įvairios talpos pakuotėse – galite rasti tokių, kuriose produkto yra tie, kad jo pakaks tik vienam kartui, tačiau galite įsigyti ir didesnių pakuočių, kuriose gaminio yra tiek kad užteks keliems ar keliolikai kartų. Ne paslaptis, kad pirkti didesnės talpos pakuotes yra kur kas ekonomiškesnis sprendimas- galima sutaupyti, be to, nereikia ir vėl skubėti į parduotuvę. Taigi, jei esate vienas iš tų žmonių, kurį domina būtent tokie – ekonomiški sprendimai, pirkdami  (tai ypač aktualu perkant internetu), būtinai atkreipkite dėmesį į tai, kokia yra talpa.

Pristatymo laikas

Jei gaminį nusprendėte įsigyti internetu, tokiu atveju būtinai atkreipkite dėmesį ir į tai, koks yra gaminio pristatymo laikas. Kai kuriose internetinės parduotuvės gaminius gali pristatyti tik po kelių savaičių, nes prekės nėra sandėlyje. Taigi, jei gaminio jums reikia tiesiog dabar ir neturite laiko laukti, būtinai įvertinkite kitas alternatyvas.

Dar būdami parduotuvėje perskaitykite naudojimo instrukcija

Labai dažnai nutinka taip, jog pirkėjai (ypač tie, tokį gaminį ruošiasi įsigyti pirmą kartą), grįžę į namus susiduria su klausimais, apie tai,  kaip gaminį naudoti. Tokių klausimų nekils, jei su gaminio naudojimosi instrukcija susipažinsite dar būdami parduotuvėje – jei kils klausimų, juos iš karto galėsite užduoti pardavėjui ir gauti išsamius atsakymus.

Gaminio populiarumas

Visada esate įpratę rinktis tik pačias populiariausias bei geriausiai vertinamas prekes? Taigi, manote kad jums reikalingas tik pats populiariausias gaminys ir šiuo atveju? Tokiu atveju būtinai pasidomėkite tuo iš anksto. Ar gaminys gali pasigirti dideliu populiarumu? Beje, jei gaminį pirksite pirmą kartą, tokiu atveju rasti atsakymą į klausimą gali būti nelengva – jei prekę nusprendėte įsigyti internetu, tokiu atveju informacijos teks paieškoti savarankiškai, jei perkate fizinėje parduotuvėje – pasitarkite apie tai su  pardavėjais.

© Visos teisės saugomos -  Bio bakterijos